Galerie


Hry IX. letní olympiády dětí a mládeže 2019

Číst dál
Pražský tým získal 2. místo na IX. letní olympiádě dětí a mládeže


Ocenění žen Pražskou tělovýchovnou unií

Číst dál
ZA SPORTOVNÍ ODVĚTVÍ JUDO BYLA VYBRÁNA ZA SVÉ ÚSPĚCHY A ZÍSKALA ČESTNÉ UZNÁNÍ LUCIE CHYTRÁ


MT Varšava (POL),

Výsledky 2018
Turnaje se zúčastnilo 1614 závodníků z 30 zemí a 309 klubů
(LAT, CZE, HUN, AZE, BLR, FIN, NED, BEL, SVK, EST, BRA, UKR, GEO, RUS, ISR, JPN, LTU, NOR, SLO, ZIM, GER, SWE, CRO, ARM, FRA, GBR, IRL, LUX, SUI, POL).
Praha se turnaje zúčastnila v počtu 34 závodníků a 5 trenérů.
Celkově jsme obsadili 2.místo !!!!!
Výsledky našich závodníků:
1.místo Dvořáček Antonín U16, do 55kg, 6/0
1.místo Dudy David U16, do 81kg, 5/0
1.místo Musil Radomír U18, do 73kg, 6/0
5.místo Zitová Sára U16, do 44kg, 2/2
5.místo Turček Štěpán U16, do 73kg, 3/2
5.místo Koudelková Šárka U21, do 48kg, 2/2
7.místo Vachková Jana U16, do 70kg, 3/2
7.místo Meško Mikuláš U21, do 81kg, 3/2
9.místo Koritenský Šimon U16, do 81kg, 3/2
9.místo Zděnovec Eduard U21, do 73kg, 3/2
Výsledky 2017
Turnaje se zúčastnilo 1617 závodníků z 30 zemí
(ALG,ARM,AUT,AZE,BEL,BLR,CRO,CZE,DEN,EST,FIN,FRA,GBR,GEO, GER,HUN,ITA,KAZ,LAT,LTU,LUX,MDA,NED,NOR,POL,RUS,SLO,SVK, SWE,UKR).
Praha se zúčastnila v počtu 24 závodníků a 3 trenéři.
Výsledky našich závodníků:
2.místo Radomír Musil 5/1, U17, 66kg
3.místo David Dudy 5/1, U15, 73kg
3.místo Adam Bydžovský 5/1, U20, 73kg
3.místo Matyáš Rejchrt 3/1, U20, 100kg
5.místo Antonín Dvořáček 5/2, U15, 50kg
5.místo Sára Zitová 2/2, U15, 40kg
5.místo Anna Marie Polnická 4/2, U15, 48kg
9.místo Šimon Koritenský 2/2, U15, 73kg
9.místo Michal Pfaf 3/2, U17, 73kg
9.místo Lukáš Pečenka 3/2, U17, 81kg
13.místo Jan Kačírek 2/2, U15, 46kg
Ostatní vypadli v 1.kole.
Výsledky 2016
U15
– 2.místo Ester Vítovská 3/1, +70 kg
-3.místo Anna Marie Polnická 4/1, do 44 kg
-7.místo Michal Pfaf 3/2, do 66 kg
-9.místo Šárka Koudelková 2/2, do 48 kg
-9.místo Jan Včeliš 2/2, do 73 kg
U17
– 2.místo Mikuláš Meško 5/1, do 73 kg
-5.místo Radomír Musil 5/2, do 60 kg
-9.místo Maxim Křepelka 2/2, do 81 kg

TS KVŽ

TS KVŽ v Teplice 2019
Proběhl TS RVŽ Teplice ve dnech 21. – 25. července 2019. Kempu se zúčastnilo 80 závodníků z celé republiky. Pražský výběr byl v počtu 16 sportovců. Kemp byl zaměřen na technickou a především randorovou přípravu, proběhlo zde i kontrolní motorické testování, ve kterém jsme uspěli velmi dobře !!!
TS KVŽ v Teplice
O víkendu 9. – 11.3.2018 proběhl TS KVŽ v Teplicích, zúčastnilo se ho okolo 60 žáků z Čech a Moravy. Žáci absolvovali 7 tréninkových jednotek, včetně výběhu na Doubravku, randori a technické části, kterou vedli Andrea Pokorná a Gen Yonenaga.
VT KVŽ Praha v Plzni 24. - 26.11.2017
Tréninkového srazu se zúčastnilo 14 žáků a 3 trenéři z Prahy. Žáci absolvovali 5 tréninkových jednotek zaměřených na techniku juda pod vedením japonského trenéra Gena YONENAGA.


VT RAURIS 2018

Více informací
JUDO-SKI Woche RAURIS 20. – 24.leden 2018 Výběr Prahy



Český Pohár – Turnov 7.4.2018


Výsledky
Konečné výsledky:
1. místo – Moravskoslezský kraj
2. místo – Liberecký kraj
3. místo – Středočeský kraj
3.místo – kraj Praha
skupina D :
Praha – Ústecký kraj 6:3
Praha – Plzeňský kraj 7:2
Semifinále :
Praha – Jihomoravský 6:3
Praha – Liberecký kraj 4:5
Sestava Prahy :
Š.Vojtěch, M.Sasín, S.Zitová,
T.Dolejšková, M.Pancner, M.Kněžourek,
L.Koudelková, E. Zedníková J.Kačírek,
Š.Divoký, K.Šipanová, J.M. Čermák,
B.Škoch, A.Tvrzová, J.Mouca,
L.Klím, J.Rais.
Trenéři :
R. Bláhová, T. Jeník, O.Zita, J.D.Čermájk. O.Ježek


SALONA OPEN 2018 (CRO), 26.5.2018

Výsledky
Turnaje se zúčastnilo 639 závodníků z 58 klubů z 12 zemí (CRO, POL, BIH, UKR, ROU, AUT, MNE, HUN, SLO, TUR, SRB, CZE)
Praha celkově obsadila 3.místo (34 závodníků)
Výsledky našich závodníků:
1.místo
– Šimůnková Adéla U12 48kg 3/0
Ježek Ondřej U12 42kg 5/0
Zita Ondřej U14 34kg 3/0
Polnická Anna Marie U16 52kg 3/0
Dvořáček Antonín U18 55kg 4/0
Musil Radomír U18 73kg 3/0
2.místo
– Sedlák Martin U14 66kg 3/1
Zitová Sára U16 44kg 3/1
Pařízek Dan U16 +81kg 1/1
Kuncl Ondřej U18 55kg 3/1
Pečenka Lukáš U18 81kg 2/1
3.místo
– Resutík Adam U12 34kg 4/1
Vachková Jana U14 +63kg 2/1
Dědek Dominik U14 38kg 4/1
Radosta Martin U14 42kg 3/1
Svoboda Jakub U14 46kg 4/1
Kačírek Jan U16 50kg 3/1
Mikeš Matěj U16 50kg 3/1
4.místo
– Jeník Ondřej U10 24kg 1/3
Černý Filip U18 60kg 1/3
5.místo
– Mitkov Petr U14 34kg 1/2
Kněžourek Matyáš U14 46kg 3/2
Polnický Štěpán U14 50kg 2/2
Maxa Petr U14 60kg 2/2
Pohořalý Jakub U18 81kg 1/2
7.místo
– Jákl Marek U10 30kg 3/2
Sadílková Zuzana U12 36kg 2/2
Mitkovová Marijana U14 52kg 0/2
Kraus Tomáš U14 42kg 1/2
Gröger Oliver U18 55kg 2/2
bez um.
– Nistor Richard U14 38kg 2/2
Procházka Vojtěch U16 55kg 0/1
Jindra Miroslav U16 66kg 0/1
Jelínek Tobiáš U16 66kg 0/1


GP Bánská Bystrica 2017

Výsledky
V celkovém pořadí obsadila Praha: 1.místo
U18
– 1.místo:
Oliver Gröger, do 45 kg
Musil Radomír, do 66 kg
3.místo:
Pečenka Lukáš, do 81 kg
7.místo:
Hánová Anna, do 52 kg
Koritenská Klára, do 57 kg
9.místo:
Pfaf Michal, do 73 kg
bez um.:
Kovářová Michaela, do 57 kg
U15 –
1.místo:
Zitová Sára, do 36 kg
Dvořáček Antonín, do 46 kg
2.místo:
Shirvanov Abdula, do 73 kg
3.místo:
Kačírek Jan, do 42 kg
5.místo:
Matoušek Adam, do 60 kg
7.místo:
Polnická Anna Marie, do 48 kg
Shapirová Kamila, do 48 kg
Procházka Vojtěch, do 46 kg
9.místo:
Suchý Vojtěch, do 60 kg
bez um.:
Koudelková Tereza, do 48 kg
Tajbl Mikuláš, do 60 kg
U13 –
1.místo:
Vachková Jana, do 57 kg
2.místo:
Dolejšková Tereza, do 36 kg
Dědek Dominik, do 34 kg
Pancer Martin, do 38 kg
3.místo:
Dobrevová Kateřina, do 32 kg
Tůmová Karina, do 36 kg
Koudelková Lucie, do 44 kg
Jalilov Marat, do 27 kg
Kněžourek Matyáš, do 42 kg
Maxa Petr, do 55 kg
Sedlák Martin, do 60 kg
5.místo:
Kaletová Magdaléna, do 32 kg
Zita Ondřej, do 30 kg
Svoboda Jakub, do 38 kg
7.místo:
Polnický Štěpán, do 46 kg
9.místo:
Khuda Oleksandr, do 30 kg
Kyryk Alexej, do 34 kg
Vojtěch Štěpán, do 38 kg
Sasín Matyáš, do 38 kg
bez um.:
Koritenská Eva, do 40 kg
Skoblíková Rozálie, do 44 kg
Kryl Jan, do 34 kg
Tomšů Ondřej, do 34 kg
Karban Jan, do 34 kg
Dabrundashvili David, do 34 kg
U11 –
1.místo:
Kadlecová Karolína, do 38 kg
Kroužková Anna, do 42 kg
Maroušek Alexandr, do 42 kg
2.místo:
Tomšů Jakub, do 30 kg
5.místo:
Koudelka Václav, do 34 kg
Ježek Ondřej, do 38 kg
bez um.:
Lucemburk Daniel, do 38 kg .


Seminář k Korejským Mistrem juda – JEON Ki-young 2015

Více informací
Seminář s Korejským Mistrem juda – JEON Ki-young Na konci prosince 2015 do Prahy na Folimanku zavítal historicky nejúspěšnější korejský judista JEON Ki-young ( 1973). Úspěchy: Olympijský vítěz 1996 (86kg), trojnásobný Mistr světa 1993 (-78kg), 1995 ( 86kg), 1997 (86kg) Je neporažený na MS a OH. V roce 2015 byl uveden do síně slávy IJF.

Top