Mikulášská nadílka na srazu KVŽ Prahy

Na neděli 5.12. připadlo testování Krajského výběru žactva Prahy, které se uskutečnilo na Folimance. Vedle motorických testů mladé naděje absolvovali i Beep test, což je metoda sloužící k otestování dlouhodobé vytrvalostní schopnosti a zjištění maximální aerobní možnosti organismu.

Tento den byl rozdělen na dopolední a odpolední část, kdy se dostalo všem zúčastněným překvapení. Při závěrečném pozdravu doslova vlítli na tatami Mikuláš, čerti a anděl. Zavládl trochu zmatek, údiv a poté proslov Mikuláše, který ocenil celodenní tréninkovou dřinu. To čerti byli opačného názoru a hned dva judisty odnesli v pytli mimo tatami. Naštěstí však vše dobře dopadlo a každý si odnesl nadílku.

Jak to na Folimance o mikulášské neděli vypadalo se můžete podívat ve fotogalerii nebo na video na facebooku: Pražský svaz judo či instagramu: prazsky_svaz_judo