Konání řádného Shromáždění delegátů Krajského svazu juda hlavního města Prahy.

Vážení judisté,

výkonný výbor Krajského svazu judo v Praze přijal dne 31.8.2020 rozhodnutí o řádném konání krajského Shromáždění delegátů Krajského svazu juda hlavního města Prahy, která je tvořena všemi registrovanými pražskými oddíly nebo kluby judo s hlasy rozhodujícími podle odebraných licencí v den rozhodný 1.1.2020 a zvoleným předsedou a místopředsedou KSJu Praha.

Krajské Shromáždění delegátů krajského svazu juda v Praze

se uskuteční dne 15.12.2020 od 19,00 v zasedací místnosti USK Praha,

Na Folimace 2, Praha 2.(Sportovní hala Folimanka)

Vzhledem k tomu, že shromáždění bude mít na svém programu kromě jiného volbu předsedy, místopředsedy a tříčlenné kontrolní komise KSJu na další čtyřleté období, dovoluji si Vás požádat o zaslání návrhů na tyto funkce a to nejpozději do 31.10.2020.  Do 31.10.2020 Vás rovněž prosím o zaslání návrhů dalších bodů programu, které požadujete na Shromáždění delegátů projednat.

Svoje návrhy prosím zasílejte na e-mailovou adresu: 1kasik@seznam.cz

Program shromáždění Vám bude rozeslán nejpozději do 15.11.2020.

Na společné jednání s Vámi se těší Zdeněk Kasík a VV KSJu Praha.

S judistickým pozdravem sakoi!

Zdeněk K a s í k

předseda KSJu Praha