Vstupenky na ME 2020

Lístky na ME v prodeji od pátku

Takřka 30 let čekali čeští judisté, než se do jejich metropole vrátí největší kontinentální akce – mistrovství Evropy. Lístky jdou do prodeje už tento pátek 1. listopadu.

Turnaj potrvá tři dny od pátku do neděle a vstupenky se prodávají jako třídenní balíčky za 1.470 Kč v I. kategorii a 1.170 Kč ve II. kategorii. Koupí jednoho balíčku tak divák dostane tři samostatné vstupenky – na každý den jednu. Vstupenka platí na vyřazovací boje i finálový blok.

Vyplatí se přijít do O2 areny naživo?Rozhodně ano! Vedle očekávaných bojů, kdy všem závodníkům půjde o olympijské body a kompletní českou reprezentací, bude každý den před finálovými bloky dechberoucí opening show, doprovodný program a unikátní infotainment. Atmosféra velké haly, která hostí evropský šampionát za účasti široké judo rodiny, bude neopakovatelná.

Žádný judista by si takovou akci neměl nechat ujít. Nebo chceš čekat dalších třicet let?

Vážení předsedové krajských svazů juda, vážení sportovní přátelé,


dne 1. listopadu bude zahájen prodej vstupenek na Mistrovství Evropy v judu, které se uskuteční v termínu od 1. do 3. května 2020 v pražské O2 aréně. Přestože jsou vstupenky pro diváky kapacitně velmi limitovány umístěním 4 tatami a tréninkového prostoru pro závodníky v centrální ploše arény a také blokací diváckých sektorů pro média a doprovodný program „Judo Family Camp“, vyslyšeli jsme Vaše přání a zajistili jsme pro Vás možnost exklusivní hromadné rezervace vstupenek pro vaše členy na nejlepší místa.
Vstupenky se budou prodávat formou „BALÍČKU“ na všechny tři soutěžní dny za částku 1.470,- Kč. Prodej jednotlivých vstupenek nebude možný. Naopak v rámci „BALÍČKU“ získáte na každý den jednu přenosnou vstupenku, na kterou bude umožněn divákovi opakovaný vstup a odchod z arény. To znamená, že se o „BALÍČEK“ může podělit více fanoušků. Své rezervace s počtem vstupenek prosím zašlete v termínu do 20. října na emailovou adresu czechjudo@czechjudo.cz. Pokyny k platbě Vám budou zaslány nejpozději 4. listopadu na vámi uvedený kontaktní email. Vstupenky, které nebudou uhrazeny do 3 pracovních dní od zaslání výzvy k úhradě, budou následně uvolněny do standardního prodeje.

S pozdravem
Jiří Dolejš
Předseda ČSJu

Top